Titles you rated
BelieverRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 0.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
HerRated ★ 0.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0