Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
NonnasRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0