Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5