Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 4.0