Movies
Ratings
21
Source CodeRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0