Titles you rated
MadonnaRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The MissionRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Last KissRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
The Barber of SiberiaRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
Elephant SongRated ★ 4.0
Miss JulieRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Third PersonRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
While We're YoungRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Nora's WillRated ★ 3.0