Series
Ratings
67
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5