Series
Ratings
47
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
PastaRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
TazzaRated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 1.0
The King's DoctorRated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0