Titles you rated
JokerRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Warriors of the DawnRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0