Movies
Ratings
768
CollectorsRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
QuickRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
TroyRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5