Movies
Ratings
413
Death Becomes HerRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 2.5
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0