Titles you rated
TomboyRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5