Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
...ingRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0