Movies
Ratings
810
Fourth PlaceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
BeckettRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0