Titles you rated
The GodfatherRated ★ 5.0
Shot CallerRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
HostilesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
LucaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 3.5