Titles you rated
BridgertonRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5