Movies
Ratings
345
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
GorgeousRated ★ 5.0
The KingmakerRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0