Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0