Series
Ratings
39
Brush Up LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 1.0
The King and IRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 0.5
Miss RipleyRated ★ 1.5
Wonderful DaysRated ★ 0.5
Pots of GoldRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 1.0
GiantRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0