Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0