Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0