Series
Ratings
63
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0