Titles you rated
Parallel LifeRated ★ 2.5
The PatriotRated ★ 4.5
Why Did You Come to My HouseRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
RedRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
ChaplinRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 2.5
The ExpendablesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0