Series
Ratings
25- Good BoyRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0