Movies
Ratings
145
Confession of MurderRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0