Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 5.0
EvolutionRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 4.5
Dances with WolvesRated ★ 4.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 2.0