Titles you rated
The DictatorRated ★ 2.5
The WarriorRated ★ 4.5- Running WildRated ★ 3.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 2.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 2.5
Red FamilyRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 2.0