Movies
Ratings
505
TenetRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5