Titles you rated
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- Slayers ExcellentRated ★ 2.5
Dragon Ball GTRated ★ 2.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 2.5- Wuthering HeightsRated ★ 3.0
- Please Save My EarthRated ★ 2.5
- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 4.0
- The Treasure IslandRated ★ 3.0
- Salyers SpecialRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Six SiblingsRated ★ 2.5