Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 0.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 1.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 1.5
The ProposalRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5