Movies
Ratings
305
Your Name.Rated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0