Movies
Ratings
706
InterstellarRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 1.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 1.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0- Almost CheRated ★ 2.5