Movies
Ratings
154
OnceRated ★ 5.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Live and Let DieRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The Man with the Golden GunRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0