Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.5
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 4.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 1.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5