Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
JoyRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0