Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.5
88 MinutesRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Nice GuysRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5