Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 2.5
ViceRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.5- The RemnantsRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0