Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0