Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Once Upon a Small TownRated ★ 2.0
When the Weather is FineRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Soundtrack #1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5