Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 1.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 4.0
Look Who's TalkingRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Fly Me to PolarisRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 1.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Moonlight ExpressRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
MapadoRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0