Titles you rated
Stormy NightRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Trouble with the CurveRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0