Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5