Movies
Ratings
178
Taipei ExchangesRated ★ 5.0
Finding Mr. RightRated ★ 5.0
Finding Mr. Right 2Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Born to DanceRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0