Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 4.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 1.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 5.0