Titles you rated
A MillionRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0