Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5