Titles you rated
RevenantRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0