Titles you rated
District B13Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0