Movies
Ratings
24
TangledRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0