Movies
Ratings
263
Blue SwallowRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
A View to a KillRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
FlashdanceRated ★ 4.0
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0